כל הדברים מתחילים כרעיון..

כמו לידה, כך גם העסק שלכם עובר תהליך, כולנו מתחילים בשלב הרעיון, היזום ההתלהבות,
השאיפה להגיע לחירות כלכלית ולהגשמת הפוטנציאל.
נעים להכיר, אני ליטל ואני יותר מאשמח לעזור לכם להכיר את העסק שלכם מחדש,

לגרום לו להתפתח ולגדול… בוודאות!

מאחורי הקלעים

ליטל שושן אידל

820

אני ליטל שושן אידל, אמא לשני זאטוטים מקסימים ונשואה לשניר, מתגוררת כיום בסינגפור ונעה על ציר סינגפור- ישראל. את הפעילות העסקית שלי בישראל מנהלים איתי שותפיי הנאמנים. בעלת תואר ראשון בתחום השיווק והפרסום ובעלת תואר שני במנהל עסקים (MBA).

העשור האחרון בחיי כלל נסיון ועשייה אינסופית בעולם השיווק והפיתוח העסקי. במסלול חיי המקצועיים, התחלתי כפלנרית במשרדי הפרסום הנחשקים. טעמתי, הכרתי ולמדתי בעיקר את התחום. ואז המשכתי הלאה וצללתי לעולם השיווק – ומשם הכל התחיל..

הגעתי לחברות קטנות וגדולות, הקמתי מערכי שיווק מלאים מראשית, יצירת חזון, תשתית, כוח אדם, הצבת יעדים, פיתוח עסקי, בניית אסטרטגיות שיווק וכלי עבודה מתאימים המלווים את התהליך, והכל על מנת להגיע למטרות שהוצבו, להגדיל רווחים, מעגל לקוחות ולראות בעיקר תוצאות.

מודה שעם נסיון השנים הבנתי כמה הקשבה היא פרמטר הכרחי לאינטרקציה נכונה. הבנתי כמה בעל עסק יודע הכי טוב מה הכי נכון עבורו ושמרבית מן התשובות נמצאות אצלו, ועם כל זאת, הבנתי גם  כמה כלים נכונים עבורו, סלילת הנתיב המתאים וידע מקצועי, משלימים את התמונה.

 

אז מה שאני מציעה הוא פשוט למדיי. אתם צריכים לזהות גורם מעכב בהתפתחות העסקית ( את הבעיה אנחנו כבר נאתר ונאפיין), אחר כך, עליכם להבין שיש אנשים מתחומם שתפקידם לדעת מה שאתם לא יודעים ורק אז ברגע שתחליטו להאציל סמכות ולהתפנות לליבה העסקית שלכם, תזכרו דבר חשוב- בכדי לייצר שינויים צריך בשלות לתהליך וראש פתוח, שכן הדרך היא לא בהכרח קצרה ומלווה עימה המון למידה והתפתחות. את השאר נרחיב כבר אחד על אחד.

 

אובכן, הדרך היא מאתגרת ומפתחת כאחד, ודורשת עבודה "קשה" שמשתלמת בהמשך על ידי שורת הרווח הנקי והסיפוק העשייתי. בעזרת פעולות רוחביות נכונות, פיתוח עסקי, שיווק וניהול עסקי פיננסי נבון, ניתן להפוך את הרעיון לאידיאל ולמציאות.
בין אם אתם בעלי רעיון פוטנציאלי, יזמים, עצמאיים, עסקים קטנים או בינוניים בתחילת דרכם או בעלי מוניטין ונסיון, אתם מוזמנים להפגש איתי לפגישת ייעוץ חינם ולגלות את העסק שלכם מחדש. הקפה עליי.. תבינו ברגע אחד איך כל מה שרציתם יכול להפוך לאמיתי. העסק שלכם יכול להפוך למתנה הגדולה ביותר שקיבלתם! בתנאי שקודם כל יש לכם תשוקה גדולה אליו!

בהצלחה מחכה לפגושכם, ליטל